Våra förtroendevalda/Styrelsen

Kungsbackaborna har förtroendevalda representanter i Kommunfullmäktige.

Välkommen att kontakta lämplig representant om Du har frågor, vill framföra synpunkter, eller har tankar och idéer.

Roger Larsson

Ordförande

Gruppledare för Kungsbackaborna
Ordinarie Ledamot i Kommunfullmäktige

roger.larsson@kungsbackaborna.se
070-521 39 14

Janne Heimbrand

Vice Ordförande

jan.heimbrand@kungsbackaborna.se
0701434373

Sven Rahm

Kassör

rahm.sven@kungsbackaborna.se
0707721181

Kent Isaksson

Ledamot

Ersättare Valnämnden

kent.isaksson@kungsbackaborna.se
0707-181806

Leif Gullvert

Ledamot

Ordinarie ledamot Valnämnden

leif.gullvert@kungsbackaborna.se
070-964 68 80

Raul Bache

Ledamot

raul.bache@kungsbackaborna.se
073-0632993

 

Christer Perfjell

Ledamot

christer.perfjell@kungsbackaborna.se
0761012775

Dela med dina vänner